Nakon dve godine prinudne pauze, uslovljene pandemijom COVID virusa, održana je 65. najveća regionalna manifestacija posvećena knjizi. Među više od 400 izlagača iz zemlje i inostranstva svoja izdanja predstavio je i Pravni fakultet Univerziteta Union.

Na velikom izložbenom prostoru smeštenom u Hali 2a Beogradskog sajma, u periodu od 23. do 30.10. 2022. godine, posetioci su imali priliku da se upoznaju sa našim izdanjima i misijom koju neguje fakultetska knjižara “Profesor Momčilo Grubač”.

Paralelno sa Sajmom knjiga održan je i 51. Sajam obrazovanja i nastavnih sredstava, u gornjem delu Hale 2, te je značajan broj posetilaca te manifestacije pokazao interesovanje za programe na osnovnim, master i doktorskim studijama Pravnog fakulteta Univerziteta Union.